DEKORACJA REAL WOOD – WYGLĄD DREWNA, BEZ JEGO WAD

Oczekiwania inwestorów względem stolarki okiennej rosną z każdym rokiem. Na pierwszym miejscu pozostają właściwości cieplne okien, jednak coraz większa waga przykładana jest do wzornictwa.
Różnice w oferowanych na rynku rozwiązaniach są minimalne i coraz trudniej jest znaleźć produkty wyróżniające się wśród konkurencji.

Innowacyjna dekoracja Real Wood.

  • Technologia do dowolnego systemu okien PVC.

  • Profile Real Wood przypominają powierzchnię szlachetnego drewna, nie posiadając wad drewna.

  • Nie wymagają regularnego zabezpieczania powłok przed warunkami atmosferycznymi.

Montaże indywidualne okien w dekoracji Real Wood

Chcesz wycenić montaż okien?
Zadzwoń 570 777 077

KONTAKT

DEKORACJA REAL WOOD – WYGLĄD DREWNA, BEZ JEGO WAD

Oczekiwania inwestorów względem stolarki okiennej rosną z roku na rok. Właściwości cieplne okien sa najważniejszym kryterium wyboru, jednak wygląd i trendy we wzornictwie stanowią równie ważne czynniki decydujące o wyborze producenta profili.

Różnice w oferowanych rozwiązaniach są niewielkie i trudno znaleźć produkty wyróżniające się na tle konkurencji.

Dekoracja Real Wood, która dedykowana jest dla dowolnego systemu okien PVC oferuje do złudzenia przypominającą powierzchnię szlachetnego drewna, nie posiadając jego wad. W odróżnieniu od okien drewnianych, okna PCV, nie wymagają regularnego zabezpieczania powłok przed warunkami atmosferycznymi. Drewno narażone na wilgoć zwiększa swoją objętość, która powoduje uszkodzenie powłok lakierniczych i nieodwracalną degradację materiału konstrukcyjnego.

Dąb bielony

Dąb bielony

Dąb arktyczny

Dąb bielony

Ciemny dąb

Dąb bielony

Jasny dąb

Dąb bielony

Mahoń

Dąb bielony

Złoty dąb

Dąb bielony

Orzech włoski

Dąb bielony

Nowoczesne systemy okienne i rozwiązania przy u względnieniu indywidualnych potrzeb naszych klientów. Uważamy, że do każdego budynku można dobrać indywidualne i spersonalizowane produkty, które nadadzą wnętrzu wyjątkowy charakter i idealnie wpasują się w bryłę obiektu, podkreślając indywidualny charakter domu.

Zastosowanie odpowiedniej okładziny, drewna, zakończenia profilu drewnianego, oraz ogromny wybór z palety kolorystycznej (odrębnie dla części zewnętrznej i wewnętrznej okna) pozwala na stworzenie niezliczonej liczby kombinacji.

Montaże indywidualne okien w dekoracji Real Wood

Chcesz wycenić montaż okien?
Zadzwoń 570 777 077

KONTAKT