Okna drewniane - Katowice

Montujemy wysokiej jakości okna wyglądem przypominające drewniane, wykonane w dekoracji Real Wood. Są to okna, które wyglądają jak prawdziwe drewno, dlatego bardzo ładnie się prezentują. Nie tworzą się na nich jednak typowe dla drewna uszkodzenia. Inwestorzy zwracają uwagę przede wszystkim na właściwości cieplne okien, ale bardzo ważne jest dla nich również wzornictwo. Z tego powodu proponujemy okna przypominające drewno, które wyróżniają się wśród konkurencji.

REAL WOOD VIKKING 284x300

Innowacyjna dekoracja Real Wood zapewnia:.

  • technologię do dowolnego systemu okien PVC,

  • profile przypominające powierzchnię szlachetnego drewna,

  • powłoki, których nie trzeba regularnie zabezpieczać przed warunkami atmosferycznymi.

Montaże indywidualne okien w dekoracji Real Wood

Chcesz wycenić montaż okien?
Zadzwoń 570 777 077

KONTAKT

Narożniki drewniane - Katowice

Okna wykonane w dekoracji Real Wood wyglądają jak szlachetne drewno, dlatego, jeśli chcieliby mieć Państwo drewniane okna, które nie ulegają uszkodzeniom, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponowana dekoracja pasuje do dowolnego systemu okien PVC, co sprawia, że wiele osób może się na nią zdecydować. Systemy okienne PCV wykonane w tej dekoracji nie muszą być regularnie zabezpieczane przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. W przeciwieństwie do prawdziwego drewna, które pod wpływem wilgoci może się nieodwracalnie uszkodzić.

Dąb bielony

Dąb bielony

Dąb arktyczny

Dąb bielony

Ciemny dąb

Dąb bielony

Jasny dąb

Dąb bielony

Mahoń

Dąb bielony

Złoty dąb

Dąb bielony

Orzech włoski

Dąb bielony

Oferowane przez nas okna, wyglądem przypominające okna drewniane doskonale prezentują się we wszystkich budynkach. Pasują zarówno do domów prywatnych, jak i obiektów użyteczności publicznej. Dodają wnętrzom uroku i powodują niepowtarzalny klimat. Podczas ich produkcji wykorzystywana jest odpowiednia okładzina i narożniki drewniane. Bogaty wybór kolorystyczny okien sprawia, że każdy Klient może je indywidualnie dopasować do własnych oczekiwań.

Montaże indywidualne okien w dekoracji Real Wood

Chcesz wycenić montaż okien?
Zadzwoń 570 777 077

KONTAKT