TRWAŁA OKŁADZINA ALUMINIOWA

Okładzina aluminiowa posiada bardzo wysoką odporność na czynniki zewnętrzne. Wykonana jest z najwyższej jakości surowca co sprawia, że jest trwała, łatwa w utrzymaniu i bardzo estetyczna.

Chroni drewniany rdzeń okna przed zmiennymi czynnikami atmosferycznymi co przyczynia się do zdecydowanie zwiększonej trwałości okien i eliminuje całkowicie konieczność konserwacji stolarki.

Dodatkowym atutem jest zwiększenie wytrzymałości i sztywności całej konstrukcji.

WARIANTY PROFILI ALUMINIOWYCH

Główną cechą i wyróżnikiem okien INNOVIEW jest kształt zewnętrznej okładziny aluminowej – dostępna w trzech wariantach: SOFT, MODERN i PURE.

20 a
20 b
20 c

PRZYKŁADOWE KOLORY ALUMINIUM

Ponad 250 kolorów z palety RAL i wiele kolorów specjalnych zapewnia swobodny dobór kolorystyki do indywidualnego charakteru budynku.

SOFT

– klasyczny kształt zewnętrznego profilu skrzydła. Wzór spotykany w wielu rozwiązaniach. Miękka i delikatna linia profilu idealnie wpisuje się zarówno w klasyczną jak i bardziej nowoczesną architekturę. Pod względem konstrukcyjnym profil SOFT dostępny jest w największej liczbie wariantów, spośród wszystkich oferowanych systemów. Cechuje go wysoka funkcjonalność i estetyka, a jego parametry użytkowe pozwalają na wszechstronne i uniwersalne zastosowanie.

22 b 269x300
22 a 300x110

MODERN

– nowoczesny profil skrzydła, który zlicowany jest z profilem ramy okiennej tworząc wizualnie jedną płaszczyznę z mocno zaznaczonym pośrodku rantem. Specjalny kształt skrzydła aluminiowego, który powoduje wysunięcie szyby o 15 mm do przodu w stosunku do rozwiązań konwencjonalnych, co umożliwia zastosowanie szerszego pakietu szybowego przy mniejszym przekroju drewna. Profil MODERN to dostosowanie do nowoczesnych projektów architektonicznych oraz otwarcie się na nowy design w stolarce otworowej.

24 b 269x300
24 a 300x110

PURE

– forma w czystej postaci. Płaska powierzchnia aluminium tworzy prosty i bardzo nowoczesny kształt. PURE charakteryzuje się niewidocznym z zewnątrz profilem skrzydła aluminiowego, czego efektem wizualnym jest jedna rama, jak w przypadku stałego szklenia. Skrzydło ukryte za ramą wygląda na nieotwierane, a w rzeczywistości jest w pełni użytkowe. Rozwiązanie nadające budynkowi nowoczesny, minimalistyczny wygląd.

26 b 269x300
26 a 300x110