DRZWI WIELKOPOWIERZCHNIOWE

Zwykłe okna zatrzymują ciepło w domu i wpuszczają do niego światło. Okna INNOVIEW oferują korzyść dodatkową, pozwalają na projektowanie unikalnych wnętrz, w których estetyka i klimat otoczenia zostaje w pełni wykorzystana dla budowy unikalnego charakteru wnętrza.

DRZWI PODNOSZONO-PRZESUWNE INNOVIEW HST

Drzwi wielkopowierzchniowe to nowy trend w budownictwie zmieniający postrzeganie przestrzeni mieszkalnych.

Możliwości jakie stwarzają są nieocenione, a percepcja przebywania w budynku znacząco się zmienia.

Wykonanie wielkich przeszkleń całkowicie użytkowych, łatwo otwieranych, bezpiecznych i bardzo estetycznie wykonanych wprowadza do naszego życia dodatkową wartość. Bliskość z otoczeniem, naturą, przenikanie się wnętrza budynku z jego otoczeniem. Duże przeszklenia to spektakularne widoki i możliwość podglądania otaczających nas „żywych obrazów” za oknem.

KOMFORTOWA OBSŁUGA

Drzwi podnoszono-przesuwne mimo swoich gabarytów są niezwykle komfortowe w użytkowaniu, a olbrzymie przeszklenia wpuszczają do wnętrza jeszcze więcej promieni słonecznych. Otwarte i podczas otwierania nie zabierają miejsca w pomieszczeniu. Zwiększają wizualną przestrzeń pomieszczenia.

DUŻE ROZMIARY

Drzwi INNOVIEW to połączenie drewna i aluminium. Właśnie taka konstrukcja zapewnia unikalną trwałość i sztywność.

Dzięki takiemu zestawieniu materiałów możliwe jest wykonanie drzwi o bardzo dużych rozmiarach. Konstrukcja odporna jest na ekstremalne czynniki zewnętrzne, zachowując swoje rozmiary, parametry i właściwości zarówno przy ekspozycji na prażące słońce czy wielki mróz.

  • Schemat A: 6 000 x 2 800 mm
  • Schemat C: 12 000 x 2 800 mm

UNIKATOWE ROZWIĄZANIA

Drzwi INNOVIEW HST otwierane elektrycznie

Napędzany elektrycznie mechanizm otwiera, zamyka i rygluje skrzydła, przesuwając szklane tafle do żądanej pozycji. Obsługa odbywa się wygodnie przy użyciu pilota zdalnego sterowania lub przycisku na skrzydle. Idealne rozwiązanie dla ceniących najwyższy komfort. Rozwiązanie pozwala na obsługę jedno- i dwuskrzydło­wych konstrukcji podnoszono-przesuwnych o wadze do 400 kg. Niski próg gwarantuje przejście bez barier, zaś programowana funkcja mikrowentylacji zapewnia dobry klimat w pomieszczeniu.

SYSTEM SOFT CLOSE

to unikalne mechaniczne rozwiązanie, które wyhamowuje ruch skrzydła w końcowej fazie zamykania, a następnie łagodnie dociska je do ramy drzwi przesuwnych. Ogranicza do minimum ryzyko przytrzaśnięcia podczas zamykania drzwi. System SOFT CLOSE to atrakcyjne wizualnie rozwiązanie dla wymagających. Całkowicie ukryta w profi­lu szyna prowadząca zapewnia wyjątkowo komfortową obsługę, łącząc płynny ruch przesuwny z atrakcyjnym, designerskim wyglądem.

ZASUWNICA HAKOWA

Nowa zasuwnica hakowa zapewnia bezpieczeństwo, szczelność i niezawodność funkcjonowania drzwi podnoszono-przesuw­nych przy jednoczesnym zachowaniu
atrakcyjnej wizualnie for­my. W pozycji otwartej haki całkowicie chowają się w skrzydle, co z jednej strony decyduje o eleganckim wyglądzie, a z drugiej strony, z uwagi na brak wystających elementów, zwiększa bez­pieczeństwo. Haki wyposażone są w funkcję blokady, która unie­możliwia otworzenie skrzydła od zewnątrz, co zapewnia ochronę antywłamaniową klasy RC2 wg EN 1627ff już w wersji podstawowej okuć.

NISKI PRÓG ECO PASS

Niski próg zdecydowanie uła­twia przemieszczanie się między wnętrzem pomiesz­czenia a tarasem. Próg ma wysokość zaledwie 5 mm, co umożliwia swobodne przemieszczanie się w obie strony oraz w pełni bezproblemowe korzystanie zarówno z wnętrza budynku jak i z tarasu. 10 komorowy profil niskiego progu ECO PASS spełnia wymagania obowiązującego rozporządzenia o oszczędzaniu energii, co przynosi korzyści pod względem efektywności energetycz­nej.

WÓZKI JEZDNE HS 400 COMPACT

Drzwi podnoszono-przesuwne, mimo swoich gabarytów, są niezwykle komfortowe w użytkowaniu. Nowatorska konstrukcja wózka jezdnego oferuje wysoki komfort użytkowania, dzięki optymalnemu rozłożeniu obciążeń na ośmiu rolkach jezdnych, a tym samym zapewnia wyjątkowo lekkie przesuwanie skrzydła.

DRZWI PODNOSZONO – PRZESUWNE INNOVIEW HST-SKY

Rozwinięcie koncepcji drzwi HST. To unikatowy produkt na rynku, w którym dzięki specjalnym rozwiązaniom technicznym, skrzydła stałe są szklone bez ramy. Takie rozwiązanie zwiększa pole widzenia, a granica między wnętrzem a otoczeniem wręcz zanika.

Drzwi te posiadają wszystkie najnowsze rozwiązania zintegrowane w jednym produkcie, dając tym samym niespotykaną jakość i komfort obsługi. Mimo swoich gabarytów są niezwykle komfortowe w użytkowaniu, a olbrzymie przeszklenia wpuszczają do wnętrza jeszcze więcej promieni słonecznych.

DRZWI UCHYLNO – PRZESUWNE INNOVIEW PSK

Drzwi uchylno-przesuwne PSK oprócz funkcji przesuwu posiadają także możliwość uchyłu, co pozwala na swobodne wietrzenie pomieszczenia przy zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Kształt ramy aluminiowej, jak i samego profilu drewna, pozwala na idealne wkomponowanie drzwi uchylno – przesuwnych z innymi drewniano-aluminiowymi systemami okiennymi.

Konstrukcja ta podczas otwierania, jak i w pozycji otwartej, nie zabiera przestrzeni wewnątrz, a wręcz przeciwnie – dzięki niej pomieszczenie wydaje się przestronniejsze. Rozbudowana paleta kolorów i kształtów ramy aluminiowej pozwala na stworzenie praktycznie nieograniczonej liczby kombinacji.