PRZYKŁADOWE KOLORY DREWNA

Jak wybrać kolor okien?

Okna powinny pasować zarówno do wnętrz, jak i do elewacji budynku. Aby wybrana stolarka okienna dobrze prezentowała się na elewacji budynku, powinna pasować kolorystycznie do stolarki drzwiowej, bramy garażowej i rolet. Niektórzy dobierają ją kolorystycznie pod pokrycie dachowe.

We wnętrzu najlepiej, by okna współgrały kolorystycznie z podłogą, drzwiami wewnętrznymi i listwami przypodłogowymi. Najbardziej uniwersalna jest biel i pasuje do większości aranżacji.

Imitacje drewna dodają wnętrzu przytulności, ale zestawiając je z innymi drewnianymi elementami, trzeba zachować ostrożność i nie mieszać zbyt wielu drewnianych faktur.

Właściwie dobrane parapety i rolety mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na wygląd okien.

Technologia produkcji okien INNOVIEW umożliwia przygotowanie drewna w różnych kolorach.

Dostępna jest pełna paleta RAL w wykończeniu mat i satyna. Okładzina aluminiowa jest odporna na czynniki zewnętrzne, jest trwała, łatwa w utrzymaniu i bardzo estetyczna. Chroni drewniany rdzeń okna przed zmiennymi czynnikami atmosferycznymi co przyczynia się do zwiększonej trwałości okien i eliminuje całkowicie konieczność konserwacji stolarki.

Połączenie ze specjalnie zaprojektowanymi strukturami kryjącymi (w tym warstwy drewnopodobne) pozwala na pełną kreatywność w projektowaniu okna.

Nowoczesne kolory i wybarwienia zapewniają wybór charakteru pomieszczenia od klasycznego do nowoczesnego.

PINE

LIGHT OAK

OLD PINE

WALNUT

TEAK

DARK OAK

BILINGA

DOUKA

RICH MACHAGONI

GRAPHITE

NUTTREE

CONCRETE GREY

DREWNO DĘBOWE

DĄB ISOPUR GIO

DĄB OLEJOWANY

PRZYKŁADOWE KOLORY OKŁADZINY ALUMINIOWEJ

1-01

1-02

1-05

1-07

1-11

2-18

2-21

3-08

1013M

3002M

5013M

5015M

7042M

8003M

8011M

9005M