Montaż markizy pionowej

Zajmujemy się montażem markizy pionowej. Bardzo ładnie się ona prezentuje w oknach i drzwiach zewnętrznych. Szczególnie jest polecana do okien oraz drzwi tarasowych, a także balkonowych, niezależnie od tego, czy są wykonane z aluminium, drewna czy PVC. Markizy są bardzo pomocne podczas słonecznych dni. Stanowią wysoką ochronę nie tylko przed słońcem, ale również przed wzrokiem sąsiadów i przechodzących obok domu osób. Produkt wpływa pozytywnie na samopoczucie mieszkańców, zwiększa bezpieczeństwo i komfort. Wykonujemy profesjonalny montaż markizy pionowej. Podczas pracy wykazujemy się sumiennością, precyzją i terminowością.

Charakterystyka markizy do okien pionowych

Markiza przeznaczona do okien pionowych bardzo ładnie się prezentuje zarówno w domu jednorodzinnym, jak i innych obiektach. Stanowi wysoką ochronę przed nagrzewaniem, ponieważ absorbuje promienie słoneczne przed szybą i emituje ciepło na zewnątrz. Dzięki temu zapobiega nagrzewaniu się pomieszczenia, co jest bardzo pomocne podczas upalnych dni. Takie działanie markizy powoduje znacznie mniejsze zużywanie energii w urządzeniach klimatyzacyjnych. Można więc powiedzieć, że stosowanie markizy jest oszczędne.

Ponadto markiza wpływa pozytywnie na pracę ludzkich oczu, ponieważ doprowadza do równomiernego rozłożenia światła w pomieszczeniu. Z tego powodu warto zamontować ją w pokojach, gdzie się pracuje lub odpoczywa. Markiza zaciemnia pomieszczenie, stanowiąc ochronę przed światłem i wzrokiem sąsiadów, ale jednocześnie umożliwia wyjrzenie na zewnątrz. Posiada prześwit, dzięki któremu nie zasłania widoku.

OCHRONA PRZED NAGRZEWANIEM

Markizy montowane na oknach fasadowych w znacznym stopniu podnoszą komfort przebywania w budynku podczas upalnych dni. Markizy absorbują promienie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz chroniąc w ten sposób przed nagrzewaniem wnętrza.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Markiza ogranicza zużycie energii w urządzeniach klimatyzacyjnych, nie musimy płacić wysokich rachunków za energie elektryczną. Co więcej rozwinięta markiza w ciągu chłodnych nocy chroni wnętrze przed stratami ciepła poprawiając współczynnik przenikania ciepła okna aż do 16%. W ten sposób obniżamy rachunki za ogrzewanie.

POPRAWA ERGONOMII

Z zaciągniętą markizą rozkład natężenia światła w pomieszczeniu jest równomierny i zdecydowanie bardziej przyjazny dla ludzkich oczu. Nie występują szkodliwe refleksy podczas pracy przy komputerze czy oglądania telewizji, dlatego markizy bardzo przydatne są w pomieszczeniach, w których pracujemy lub wypoczywamy.

MARKIZOLETA

ma specjalnie odchylaną belkę, która tworzy mały daszek nad częścią okna. Dzięki materiałowi o gęstym splocie chroni wnętrze przed nagrzaniem. Umożliwia również łatwy dostęp do parapetu i zapewnia widok na zewnątrz.

WIDOK NA ZEWNĄTRZ

Markizy skutecznie zacieniają wnętrze, przy jednoczesnym zapewnieniu widoczności na zewnątrz. Nie ma potrzeby włączania oświetlenia, jak to może być w przypadku zaciągnięcia rolet aluminiowych wewnętrznych czy zewnętrznych. Markiza ma prześwit, który nie zasłania widoku na zewnątrz, a z drugiej strony zapewnia nam prywatność chroniąc przed wzrokiem sąsiadów.