DEKORACJA REAL WOOD – okna drewniane w Katowicach i Wrocławiu

Oczekiwania inwestorów względem stolarki okiennej rosną z roku na rok. Na pierwszym miejscu pozostają właściwości cieplne okien, jednak coraz większa waga przykładana jest także do wzornictwa. Popularnością cieszą się okna drewniane.

Innowacyjna dekoracja Real Wood

  • Technologia przystosowana jest do dowolnego systemu okien PVC,

  • Profile Real Wood przypominają powierzchnię szlachetnego drewna, nie posiadając wad drewna,

  • Ramy nie wymagają regularnego zabezpieczania powłok przed warunkami atmosferycznymi.

Kolory okien drewnianych

Dekoracja Real Wood pozwala na nadanie oknom z tworzywa sztucznego wyglądu okien drewnianych. Wiemy, jak różnorodne gusta cechują naszych klientów, dlatego oferujemy szeroki wybór kolorów, które możecie Państwo zastosować w swoim wnętrzu. Wśród proponowanych przez nas rozwiązań znajduje się m.in. świeży, jasny kolor bielonego dębu czy głęboka barwa mahoniu. Odcienie możecie Państwo zastosować odrębnie do części zewnętrznej i wewnętrznej okna, dzięki czemu łatwiej dopasować go zarówno do kolorystyki elewacji, jak i wystroju wnętrza.

Na czym polega tworzenie dekoracji REAL WOOD?

Real Wood nie jest okleiną. To specjalna dekoracja powstała w wyniku obróbki powierzchni PCV. Proces tworzenia okien drewnopodobnych w uproszczeniu polega na szlifowaniu ram, a następnie lakierowaniu powstałej powierzchni. Odpowiednia obróbka materiału pozwala na stworzenie charakterystycznej dla drewna struktury. Okna Real Wood, które dostępne są w naszym salonie w Katowicach, cechuje niezwykle estetyczne wykończenie – na wybrany przez klienta kolor malowane są również wnęki ram.

Montaże indywidualne okien w dekoracji Real Wood

DEKORACJA REAL WOOD – WYGLĄD DREWNA, BEZ JEGO WAD

Dekoracja Real Wood, która dedykowana jest dla dowolnego systemu okien z tworzyw sztucznych, do złudzenia przypomina powierzchnię szlachetnego drewna, nie posiadając jego wad. W odróżnieniu od okien drewnianych okna PCV nie wymagają regularnego zabezpieczania powłok przed warunkami atmosferycznymi. Drewno narażone na wilgoć zwiększa swoją objętość, która powoduje uszkodzenie powłok lakierniczych i nieodwracalną degradację materiału konstrukcyjnego.

Oferujemy nowoczesne systemy okienne i rozwiązania uwzględniające indywidualne potrzeby naszych klientów. Uważamy, że do każdego budynku można dobrać spersonalizowane produkty, które nadadzą wnętrzu wyjątkowy charakter oraz idealnie wpasują się w bryłę obiektu, podkreślając indywidualny charakter domu.

Zastosowanie odpowiedniej okładziny, drewna czy zakończenia profilu drewnianego oraz ogromny wybór z palety kolorystycznej (odrębnie dla części zewnętrznej i wewnętrznej okna) pozwala na stworzenie niezliczonej liczby kombinacji. W celu zamówienia odpowiedniego modelu okien zachęcamy do kontaktu z naszą firmą poprzez dostępny na stronie formularz lub odwiedzenia naszego biura w Katowicach.

Dąb bielony
Dąb bielony
Dąb arktyczny
Dąb bielony
Ciemny dąb
Dąb bielony
Jasny dąb
Dąb bielony
Mahoń
Dąb bielony
Złoty dąb
Dąb bielony
Orzech włoski
Dąb bielony

Nowoczesne systemy okienne i rozwiązania przy u względnieniu indywidualnych potrzeb naszych klientów. Uważamy, że do każdego budynku można dobrać indywidualne i spersonalizowane produkty, które nadadzą wnętrzu wyjątkowy charakter i idealnie wpasują się w bryłę obiektu, podkreślając indywidualny charakter domu.

Zastosowanie odpowiedniej okładziny, drewna, zakończenia profilu drewnianego, oraz ogromny wybór z palety kolorystycznej (odrębnie dla części zewnętrznej i wewnętrznej okna) pozwala na stworzenie niezliczonej liczby kombinacji.