Okna SMART SLIDE – Katowice i Wrocław

Oferujemy montaż wysokiej jakości okien Smart Slide. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które stanowi alternatywę dla tradycyjnych modeli.. Zapewniamy zarówno przesuwne okna, jak i drzwi. System doskonale sprawdza się w segmentach tarasowych. Można go zastosować nie tylko w budownictwie jednorodzinnym, ale także w obiektach użyteczności publicznej.

Oferowane okna i drzwi Smart Slide wyróżniają się wysoką niezawodnością. Są bardzo łatwe w obsłudze, co sprawia, że na ich zakup decyduje się tak wiele osób. Ryglowanie na całym obwodzie skrzydła zapewnia dużą siłę docisku i niezwykle łatwe przesuwanie przy użyciu minimalnej siły. Gwarantuje to najwyższy komfort użytkowania. Rozwiązanie Smart Slide daje możliwość stworzenia przeszklonej konstrukcji o całkowitych wymiarach 5,85 m x 2,5 m.

Drzwi tarasowe przesuwne – Katowice i Wrocław

Dostępne w naszej ofercie przesuwne drzwi tarasowe Smart Slide wyróżniają się bardzo dobrymi właściwościami technicznymi, a także komfortem obsługi. Wśród najważniejszych zalet tych drzwi należy wymienić

  • dużą szczelność konstrukcji

  • wygodną obsługę

  • stabilność

  • możliwość tworzenia dużych konstrukcji

  • łatwość wykonania

  • oszczędność miejsca

  • wybór dowolnej kolorystyki

Przesuwne drzwi tarasowe Smart Slide charakteryzują się nowoczesną konstrukcją, dzięki czemu są odporne na napór wiatru. Do ich produkcji zostały użyte odpowiednio dobrane uszczelki obwodowe skrzydła, dzięki czemu drzwi nie przepuszczają powietrza i są wodoszczelne. Na wysoką szczelność wpływają również punkty ryglowane w obszarze słupka.

Drzwi tarasowe swobodnie się przesuwają, co zapewnia ich łatwość obsługi. Posiadają mechanizm blokujący, który ułatwia delikatne zamykanie skrzydła w ramie. Do tworzenia drzwi Smart Slide jest używana mała liczba profili, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie wysokiej wydajności produkcji. Przesuwne drzwi tarasowe pozwalają zaoszczędzić miejsce w budynku. Dostępne są w bogatej gamie folii dekoracyjnych oraz nakładek aluminiowych aluskin.

Zalety drzwi tarasowych przesuwnych i okien SMART SLIDE

Montowane przez naszą firmę w Katowicach i Wrocławiu drzwi tarasowe przesuwne cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Modele Smart Slide łączą w sobie solidną konstrukcję z lekkością i łatwością obsługi. Kolejną z ich niewątpliwych zalet jest oszczędność miejsca w pomieszczeniu – w odróżnieniu od rozwiązań klasycznych drzwi przesuwne nie wymagają pozostawienia wolnej przestrzeni do ich otwarcia. Okna i drzwi Smart Slide zapewniają także piękny widok na taras czy ogród oraz wspaniale doświetlają wnętrze. Przeszklenia można w każdej chwili zasłonić, stosując np. żaluzje fasadowe, które nie tylko zapewniają mieszkańcom odpowiedni poziom prywatności, ale również podkreślają nowoczesny charakter budynku. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów i usług!