ENERGOOSZCZĘDNE PAKIETY SZYBOWE

W pakietach szybowych zastosowano ciepłe i trwałe ramki dystansowe TGI. Na szybach zastosowano powłoki niskoemisyjne, które zatrzymują ciepło wewnątrz pomieszczenia. Przestrzeń między szybami wypełniona jest gazem szlachetnym – argonem.

BILANS ENERGETYCZNY

W oknach INNOVIEW można zastosować energooszczędne pakiety szybowe, które nie tylko umożliwiają napływ naturalnego światła, ale gwarantują dużą oszczędność energii cieplnej.

Wielkowymiarowe okna dachowe są elementem pasywnego nagrzewania wnętrza w słoneczne, zimowe dni. Salon z dużymi przeszkleniami od strony południowej lub południowo-zachodniej ma bardzo dobrą ekspozycję na słońce. W naturalny sposób ciepłe promienie słońca nagrzewają pomieszczenie zmniejszając zapotrzebowanie na ciepło w budynku podczas zimowych dni.

DWUKOMOROWY PAKIET SZYBOWY

TRZYKOMOROWY PAKIET SZYBOWY

Okna INNOVIEW nie zawierają silikonu, który z upływem czasu traci swoje parametry jakościowe i estetyczne.

Pakiet szybowy w oknach INNOVIEW osadzony jest w drewnianej ramie skrzydła za pomocą uszczelek.

Wykonane są one z wysoko elastycznego materiału jakim jest z EPDM, zapewniając trwałość, estetykę połączenia oraz co najważniejsze bardzo wysoką szczelność i odporność na zmienne czynniki atmosferyczne.

PRZYKŁADOWE STRUKTURY SZYB

Nieinwazyjny i prosty sposób wymiany pakietu szybowego. W przeciwieństwie do okien drewnianych i okien drewnianych z nakładką aluminiową nie ma konieczności demontażu listw przyszybowych i silikonowania. Dzięki zastosowaniu suchego szklenia i okładziny aluminiowej wystarczy zdemontować okładzinę i wymienić pakiet szybowy.

Możliwość zastosowania szyb o wyraźnie zaznaczonej strukturze co zwiększa estetykę okna, a także podnosi poczucie prywatności rozpraszając widok przez szybę.