Pakiety szybowe na wymiar

Pakiety szybowe na wymiar pozwalają na ich indywidualne dopasowanie do wymiarów okien i potrzeb Klientów. Dzięki temu bardzo ładnie się prezentują i są funkcjonalne. Zostały w nich zastosowane ciepłe i bardzo trwałe ramki dystansowe TGI. Na szybach natomiast umieszczono powłoki niskoemisyjne, których zadaniem jest zatrzymywanie ciepła wewnątrz pomieszczenia. Właściwości pakietów szybowych sprawiają, że zimno nie przedostaje się do środka. Przestrzeń pomiędzy szybami wypełnia gaz szlachetny aragon. Pakiety szybowe na wymiar są bardzo energooszczędne, dlatego tak wiele osób decyduje się na ich zakup. Bardzo ładnie prezentują się one zarówno w domach jednorodzinnych, jak i obiektach użyteczności publicznej.

Charakterystyka pakietów szybowych

Pakiety szybowe można wykorzystać w oknach INNOVIEW. Są pomocne w codziennym funkcjonowaniu, ponieważ umożliwiają napływ naturalnego światła, a także zapewniają dużą oszczędność energii cieplnej. Promienie słoneczne swobodnie mogą się przez nie przedostać do pomieszczenia, dzięki czemu wnętrze mieszkania zostanie odpowiednio nagrzane.

HST Sky with girl www 300x197

DWUKOMOROWY PAKIET SZYBOWY

29 b 287x300

TRZYKOMOROWY PAKIET SZYBOWY

29 c 287x300

Dostępne na naszej stronie pakiety szybowe osadzane są w drewnianej ramie skrzydła za pomocą uszczelek. Do ich produkcji wykorzystano elastyczny materiał, który gwarantuje trwałość, estetykę połączenia, a także wysoką szczelność oraz odporność na szkodliwe warunki atmosferyczne. Z tego powodu pakiety szybowe nie ulegają uszkodzeniu podczas zimna, wiatru czy deszczu.

PRZYKŁADOWE STRUKTURY SZYB

Nieinwazyjny i prosty sposób wymiany pakietu szybowego. W przeciwieństwie do okien drewnianych i okien drewnianych z nakładką aluminiową nie ma konieczności demontażu listw przyszybowych i silikonowania. Dzięki zastosowaniu suchego szklenia i okładziny aluminiowej wystarczy zdemontować okładzinę i wymienić pakiet szybowy.

Istnieje możliwość zastosowania szyb o wyraźnie zaznaczonej strukturze co zwiększa estetykę okna, a także podnosi poczucie prywatności rozpraszając widok przez szybę.