Okna SMART SLIDE – Katowice

Oferujemy montaż wysokiej jakości okien Smart Slide. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które stanowi alternatywę dla tradycyjnych okien i drzwi. Zapewniamy zarówno przesuwne okna, jak i drzwi. System doskonale sprawdza się w segmentach tarasowych. Można go zastosować nie tylko w budownictwie jednorodzinnym, ale także w obiektach użyteczności publicznej. Oferowane okna i drzwi Smart Slide wyróżniają się wysoką niezawodnością. Są bardzo łatwe w obsłudze, co sprawia, że na ich zakup decyduje się tak wiele osób. Ryglowanie na całym obwodzie skrzydła zapewnia dużą siłę docisku i niezwykle łatwe przesuwanie przy użyciu minimalnej siły. Takie rozwiązanie gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Rozwiązanie Smart Slide daje możliwość stworzenia przeszklonej konstrukcji o całkowitych wymiarach 5,85 m x 2,5 m.

Smart slide

Drzwi tarasowe przesuwne – Katowice

Dostępne w naszej ofercie przesuwne drzwi tarasowe Smart Slide wyróżniają się bardzo dobrymi właściwościami technicznymi, a także komfortem obsługi. Wśród najważniejszych zalet tych drzwi należy wymienić:

  • dużą szczelność konstrukcji,
  • wygodną obsługę,
  • stabilność,
  • możliwość tworzenia dużych konstrukcji,
  • łatwość wykonania,
  • oszczędność miejsca,
  • wybór dowolnej kolorystyki.

Przesuwne drzwi tarasowe Smart Slide charakteryzują się nowoczesną konstrukcją, dzięki czemu są odporne na napór wiatru. Do ich produkcji zostały użyte odpowiednio dobrane uszczelki obwodowe skrzydła, dzięki czemu drzwi nie przepuszczają powietrza i są wodoszczelne. Na wysoką szczelność wpływają również punkty ryglowane w obszarze słupka.

Drzwi tarasowe swobodnie się przesuwają, co zapewnia ich łatwość obsługi. Posiadają mechanizm blokujący, który ułatwia delikatne zamykanie skrzydła w ramie. Do tworzenia drzwi Smart Slide jest używana mała liczba profili, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie wysokiej wydajności produkcji. Przesuwne drzwi tarasowe pozwalają zaoszczędzić miejsce w budynku. Dostępne są w bogatej gamie folii dekoracyjnych oraz nakładek aluminiowych aluskin.

Montaże indywidualne okien i drzwi SMART SLIDE

Chcesz wycenić montaż?
Zadzwoń 570 777 077

FORMULARZ KONTAKTOWY

ALUWOOD sp. z o.o.

ul. Żeliwna 36

40-599 Katowice

telefon 570 777 077
Email: info@aluwood.pl